Güvenliğin, konforun, kalitenin ve estetiğin bir arada bulunduğu konutlar ve yapılar üretiyoruz. Yaratılan bu alanları kuşaklar boyu kullanacak müşterilerimizin, olabilecekleri en üst seviyede memnuniyetini sağlıyoruz.

 

Alp Yapı Genel Merkezi

HAKKIMIZDA

Alp makina;  1986 yılında iş hayatına ilk adımı atmıştır. İlk olarak sektöre mühendislik faaliyetleri ile başlamıştır.

Sürekli gelişmeyi ve büyümeyi hedefleyen firmamız; 1994 yılında Akşehir Sanayi Sitesinde 2000 m² kapalı alanda yeni ve modern fabrikasını kurmuş, makineler ve teçhizatlarla donatmıştır. Böylece kalorifer kazan üretimine başlamıştır.

Geçen süre zarfında diğer iş kollarına yatırım yaparak müşterilerinin takdirini kazanmıştır. 2015 yılında Alp Makina Asansör sistemleri olarak; asansör kabin imalatına başlanmıştır. Akabinde; bünyesine eklenen mimarlık ve inşaat faaliyetiyle Alp Yapı adıyla inşaat sektörüne adım atmıştır. Bünyesinde üretilen tüm ürünlerinde TSE belgesi olup, firmamız TS-EN ISO 9001:2008  kalite güvence sistemine sahiptir.

VİZYON

Çevrenin korunma konusundaki ilke ve politikaların diğer tüm faaliyetlerin karar alma süreçlerine entegre edilmesi için çaba göstermek ve çevreyle uyumlu sürdürülebilir kalkınmayı sağlayacak üretim ortamı oluşumuna katkı sağlamaktır. Aynı zamanda ekonomik ve kaliteli çözümler üretip kalitede mükemmeliği yakalamaktır.

MİSYON

Ekolojik dengenin korunması için; enerjinin ve ham maddenin daha verimli kullanılmasını sağlamaktır. Yeni iş istihdamları oluşturarak müşterilerimize, çalışanlarımıza ve topluma aynı zamanda çevreye kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir şekilde artırıp kaliteyi en üst seviyeye çıkarmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

  • Kullanımı kolay ve zorunlu ömürlü kalorifer kazan makineleri, asansör kabinleri imal etmeyi,
  • Çevre dostu yapılar yapmayı,
  • Tasarım aşamasından sevkiyat aşamasına kadar olan süreçte kaliteye önem vererek kullanışlı, modern ve güveilir ürünler sunmayı,
  • Kalite yönetim sistemini sürekli iyileştirerek getiştirmeyi,
  • Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı,